STRAŻNICY MIEJSCY POMOGLI CHOREMU MĘŻCZYŹNIE

Drukuj
PDF

W dniu 16.09.2013 r. około godziny 16:45, dyżurny Straży Miejskiej odebrał informację, że na chodniku przy ul. Konstytucji 3-go Maja, leży jakiś mężczyzna. Dyżurny SM natychmiast drogą radiową skierował w ten rejon miasta patrol interwencyjny z funkcjonariuszami Straży Miejskiej, w celu sprawdzenia otrzymanej informacji.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie i jednocześnie dowiedzieli się, że leżący mężczyzna uskarża się na ból w klatce piersiowej o czym poinformował przybyłych na miejsce Strażników. Funkcjonariusze dowiedzieli się również, że mężczyzna niedawno przeszedł zawał serca, co było impulsem dla przybyłych Strażników do natychmiastowego wezwania karetki pogotowia, która po przybyciu na miejsce i po przebadaniu chorego przez ratowników medycznych, zabrała mężczyzny do szpitala.

Dziękujemy tym Wszystkim obywatelom naszego miasta, którzy swoją odpowiedzialnością wspierają nas w wypełnianiu naszych obowiązków, poprzez między innymi niesienie pomocy osobom potrzebującym.
Wszyscy funkcjonariusze Straży Miejskiej w Skierniewicach, życzą choremu mężczyźnie szybkiego powrotu do zdrowia.

Uprawnienia strażników

Uprawnienia Strażnik wykonując zadania ma prawo do:udzielania pouczeń, legitymowania ... WIĘCEJ ...

Kierownictwo

KOMENDANTKomendant - Artur GłuszczDo zadań Komendanta Straży należy planowanie ... WIĘCEJ...

Akty Prawne

aktyprawnePodstawowe akty prawne regulujące działalność straży miejskich... WIĘCEJ...

Informacje podstawowe

InfoStraż Miejska w Skierniewicach pracuje codziennie w godzina 7:00 do 23:00... WIĘCEJ ...