Znaleziono rower

Drukuj
PDF

Straż Miejska w Skierniewicach informuje, że w dniu 19 lipca 2017 r., przy sklepie ogólnospożywczym przy ul. Sucharskiego 3 został znaleziony rower.

Około godziny 1000 dyżurny Straży Miejskiej w Skierniewicach odebrał zgłoszenie od właściciela sklepu ogólnospożywczego przy ul. Sucharskiego 3, który poinformował nas, że od dłuższego już czasu stoi oparty o ścianę jego sklepu rower. Zgłaszając nie miał wiedzy do kogo może on należeć, dlatego poprosił strażników o pomoc w jego zidentyfikowaniu. Strażnicy po przybyciu na miejsce przeprowadzili oględziny znalezionego roweru, ustalili że rower o nazwie SING D2, nie widnieje w naszej bazie rowerów oznakowanych, co mogłoby pozwolić na identyfikację właściciela jednośladu, oraz ustalili na Komendzie Miejskiej Policji, że nikt nie zgłaszał zaginięcia podobnego roweru. W związku z tym, że brak było danych właściciela jednośladu, strażnicy przewieźli rower do Biura Rzeczy Znalezionych w Urzędzie Miasta w Skierniewicach na ul. Rynek 1.

Pragniemy poinformować, że na ramie roweru widoczny jest numer ramy, który jest elementem identyfikacyjnym, dlatego też nie podajemy tych danych, by mogły one posłużyć, jako element weryfikacji osób, które ewentualnie mogą się zgłosić po odebranie znalezionego roweru.

Uprawnienia strażników

Uprawnienia Strażnik wykonując zadania ma prawo do:udzielania pouczeń, legitymowania ... WIĘCEJ ...

Kierownictwo

KOMENDANTKomendant - Artur GłuszczDo zadań Komendanta Straży należy planowanie ... WIĘCEJ...

Akty Prawne

aktyprawnePodstawowe akty prawne regulujące działalność straży miejskich... WIĘCEJ...

Informacje podstawowe

InfoStraż Miejska w Skierniewicach pracuje codziennie w godzina 7:00 do 23:00... WIĘCEJ ...