Bocian zabłądził w mieście…..

Drukuj
PDF

Bocian NorwidaDo nietypowej interwencji zostali wezwani w dniu 2 sierpnia br. strażnicy miejscy ze Skierniewic.

Około godziny 1430 dyżurny Straży Miejskiej odebrał telefon alarmowy, na który zadzwonił jeden z mieszkańców naszego miasta informując strażników, że w rejonie Skate Parku przy ul. Norwida spaceruje bocian. W związku z tym, że w pobliżu bawiły się dzieci, dla bezpieczeństwa małoletnich i samego bociana, strażnicy podjęli decyzję o odłowieniu sympatycznego gościa naszego miasta. Poproszono o pomoc pracowników ZUM i wspólnie z nimi strażnicy bezpiecznie odwieźli bociana w rejon ul. Fabrycznej, gdzie sympatycznego ptaka wypuszczono na pobliskie pola, na których cały i zdrowy na nowo podjął poszukiwanie pokarmu.Bocian Norwida1Bocian Norwida2

Uprawnienia strażników

Uprawnienia Strażnik wykonując zadania ma prawo do:udzielania pouczeń, legitymowania ... WIĘCEJ ...

Kierownictwo

KOMENDANTKomendant - Artur GłuszczDo zadań Komendanta Straży należy planowanie ... WIĘCEJ...

Akty Prawne

aktyprawnePodstawowe akty prawne regulujące działalność straży miejskich... WIĘCEJ...

Informacje podstawowe

InfoStraż Miejska w Skierniewicach pracuje codziennie w godzina 7:00 do 23:00... WIĘCEJ ...