Wizyta w Straży Miejskiej we Włodawie

Drukuj
PDF

DSC00459

W dniach 9-11 maja 2018 r. czterech funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Skierniewicach na czele z Komendantem, wzięła udział w szkoleniu dotyczącym roli Straży Miejskich/Gminnych w służbie społeczności lokalnych, które zostało zorganizowane przez Straż Miejską we Włodawie pod patronatem Burmistrza Włodawy Pana Wiesława Muszyńskiego. Należy w tym miejscu wspomnieć, że było to kolejne doroczne szkolenie zorganizowane przez Straż Miejską we Włodawie, jakie co roku odbywa się ku pamięci poprzedniego Komendanta miejscowej Straży Miejskiej śp. Dariusza Kazuro.

DSC00476DSC00479


DSC00533DSC00535

W tym roku obok stałych punktów szkoleniowych oraz zawodów strzeleckich im. Dariusza Kazuro, które zawsze kończą szkolenia we Włodawie, to również byliśmy uczestnikami wspaniałej uroczystości obchodów 25-lecia powołania Straży Miejskiej we Włodawie. Podczas uroczystości wielu przedstawicieli Straży Gminnych/Miejskich z całej Polski, składało na ręce Komendanta Straży Miejskiej we Włodawie Panu Sławomirowi Borkowskiemu, słowa uznania za pracę wszystkich strażników włodawskich (byłych i obecnych), życząc satysfakcji z pracy na rzecz mieszkańców Włodawy.

DSC00553DSC00564DSC00600DSC00645

W imieniu swoim i pozostałych uczestników tej konferencji, jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję organizatorom za bardzo miłe przyjęcie oraz przygotowanie konferencji na tak wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Mamy nadzieję, że będziemy mogli również w przyszłym roku być uczestnikami tak dobrze przygotowanego szkolenia.

 

PS. Pragniemy poinformować, że podczas zawodów strzeleckich Straży Gminnych i Miejskich imenia śp. Dariusza Kazuro o puchar Burmistrza Włodawy, strażnicy miejscy ze Skierniewic zajęli drużynowo IV miejsce, a w kategorii komendantów komendant ze Skierniewic był trzeci.

DSC01712DSC01698DSC01712

Gratulujemy zwycięzcom poszczególnych kategorii.

Uprawnienia strażników

Uprawnienia Strażnik wykonując zadania ma prawo do:udzielania pouczeń, legitymowania ... WIĘCEJ ...

Kierownictwo

KOMENDANTKomendant - Artur GłuszczDo zadań Komendanta Straży należy planowanie ... WIĘCEJ...

Akty Prawne

aktyprawnePodstawowe akty prawne regulujące działalność straży miejskich... WIĘCEJ...

Informacje podstawowe

InfoStraż Miejska w Skierniewicach pracuje codziennie w godzina 7:00 do 23:00... WIĘCEJ ...