UWAGA Komunikat

Drukuj
PDF

Wobec konieczności ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby wywołanej przez koronowirusa, a ponadto mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz osób przebywających w Skierniaewicach, Straż Miejska w Skierniewicach zaleca ograniczenie i prosi o niezbędne zaniechanie osobistych wizyt w siedzibie Straży Miejskiej w Skierniewicach. Dotyczy to wizyt związanych z potrzebą powiadomienia o zdarzeniu, składaniu pism i wyjaśnień oraz w innych sprawach wymagających nagłych interwencji.

Ponadto osoby, którym Straż Miejska w Skierniewicach wyznaczyła termin wezwania do wstawienia się w naszej siedzibie w dniach od 16 - 31 marca 2020 roku, proszone są o kontakt telefoniczny z naszym dyżurnym pod nr tel. 46 833 37 79, celem ustalenia późniejszego terminu wstawiennictwa w naszej jednostce.

Do Państwa dyspozycji pozostaje nasza poczta elektroniczna: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz kontakt telefoniczny: 46 833 37 79 lub pod nr alarmowym: 986.

O wszelkich zmianach w naszej bieżącej działalności będziemy informować Państwa w kolejnych komunikatach.

Uprawnienia strażników

Uprawnienia Strażnik wykonując zadania ma prawo do:udzielania pouczeń, legitymowania ... WIĘCEJ ...

Kierownictwo

KOMENDANTKomendant - Artur GłuszczDo zadań Komendanta Straży należy planowanie ... WIĘCEJ...

Akty Prawne

aktyprawnePodstawowe akty prawne regulujące działalność straży miejskich... WIĘCEJ...

Informacje podstawowe

InfoStraż Miejska w Skierniewicach pracuje codziennie w godzina 7:00 do 23:00... WIĘCEJ ...